Мєдвєдєв запросив майбутнього президента України в Москву

9 травня в Москві пройде неформальна зустріч глав країн СНД. У Кремлі очікують, що зустріч стане "знаковою подією".

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв запросив президента України, а також лідерів інших країн СНД на неформальну зустріч до Москви, приурочену до святкування 65-річчя Перемоги 9 травня.

Про це глава російської держави повідомив сьогодні в ході зустрічі з виконавчим секретарем СНД Сергієм Лєбєдєвим.

"Я запросив на цю неформальну зустріч лідерів країн СНД, тому що напередодні нашого спільного свята це виглядає абсолютно логічним", - сказав Мєдвєдєв.

Лєбєдєв зазначив, що підготовка цієї зустрічі, яка повинна стати "знаковою подією" в рамках головування Росії в СНД в 2010 році, вже почалася.

Кажучи про інші важливі заходи, передбачені планом головування РФ у Співдружності, Лєбєдєв повідомив, що першим з них стане економічний форум держав у Москві 5 березня. За його словами, форум буде присвячений, в першу чергу, новим ініціативам Росії на просторі СНД.

Нагадаємо, 12 січня керуючий справами президента Росії Володимир Кожин заявив, що президент Мєдвєдєв не розсилатиме главам держав офіційні запрошення на травневий парад з нагоди 65-річчя Перемоги. "Керівництво кожної країни вирішує самостійно - їхати чи ні. Але вже зараз зрозуміло, що глави більшості країн приїдуть до Москви", - сказав Кожин.

Читайте також:

Кучма: "помаранчева" влада зіпсувала відносини з Росією

Під Одесою затримані п’ять шпигунів-офіцерів ФСБ

Москва більше не сподівається на проросійський курс України

Янукович пообіцяв зайнятися російською мовою одразу після виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: