Мєдвєдєв запросив посла в Україні на нараду Ради безпеки

Росія запевняє, що у відносинах між Росією і Україною все гаразд

Саміт у Кишиневі показав, що СНД є єдиною організацією, яка об`єднує пострадянські країни.

Як повідомили у прес-службі Кремля, про це президент Росії Дмитро Мєдвєдєв сказав на нараді з постійними членами Ради безпеки РФ, у якій також взяли участь міністр фінансів Росії Олексій Кудрін, посол Росії в Україні Михайло Зурабов і посол Росії в Білорусі Олександр Суриков.

"Цей саміт в цілому показав зацікавленість держав у розвитку Співдружності Незалежних Держав як єдиної форми, що об`єднує наші країни, єдиного інституту, який дозволяє розвивати міждержавні відносини на пострадянському просторі, що об`єднує практично всі держави, які вийшли з Радянського Союзу", - сказав Мєдвєдєв.

Мєдвєдєв відмовився у Кишиневі зустрітися з президентом України Віктором Ющенком, пославшись на відсутність часу.

В.о. президента Молдови, спікер парламенту Міхай Гімпу 10 жовтня на прес-конференції, присвяченій підсумкам саміту СНД, що завершився напередодні в Кишиневі , заявив, що СНД себе зживає. "СНД - це стара бабця, яка чекає смерті", - заявив Гімпу.

Президенти Казахстану, Таджикистану, Узбекистану і Туркменістану відмовилися взяти участь в саміті глав держав СНД у Кишиневі 9 жовтня.

Нагадаємо, указ про призначення Зурабова послом РФ в Україні був підписаний 5 серпня. 8 вересня, відповідаючи на запитання журналістів про те, коли Зурабов може відправитися до Києва, прес-секретар президента РФ зазначила: "Оскільки президент Росії достатньо чітко сказав, що посол буде відправлений, коли ми вважатимимо, що є шанс до зміни відносин, поки посол продовжує залишатися в Москві".

6 жовтня на брифінгу у Харкові міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров запевнив, що "наші дипломатичні відносини з Україною знаходяться на найвищому рівні, на рівні послів. Є посол України в Росії, є посол Росії в Україні, котрий готується до приїзду в Київ", - сказав Лавров.

Читайте також:

Новий російський посол готовий приїхати в Україну

МЗС Росії: Черномирдін все ще посол в Україні

В Росії впевнені, що новий посол образить Україну

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: