Мєдвєдєв здійснив свій перший президентський візит до України

Літак російського президента приземлився в аеропорту Харкова. Мєдвєдєв і Янукович обговорять низку найбільш актуальних питань російсько-української співпраці.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв прибув до Харкова для зустрічі з президентом Віктором Януковичем.

Його літак приземлився в харківському аеропорту.

В Харкові лідери двох країн зустрінуться з керівниками прикордонних регіонів Росії та України (Бєлгородка, Брянська, Воронезька, Курська, Ростовська області, Краснодарський край РФ і Харківська, Донецька, Луганська, Сумська, Чернігівська області України).

Мєдвєдєв і Янукович також проведуть двосторонні переговори, під час яких обговорять низку найбільш актуальних питань російсько-української взаємодії в різних сферах.

За інформацією прес-служби Кремля, серед актуальних питань порядку денного майбутніх переговорів - підготовка чергового засідання російсько-української міждержавної комісії, очолюваної президентами двох країн; просування високотехнологічних проектів в атомній енергетиці, авіабудуванні, космосі.

Передбачається розглянути проблематику взаємодії в газовій сфері - у контексті постачання російського газу Україні і його транзиту європейським споживачам.

Читайте також:

Мєдвєдєв приїде до Харкова поговорити з Януковичем про ЧФ і газ

У Харкові Янукович та Мєдвєдєв вирішуватимуть долю Чорноморського флоту

РФ піде Україні на поступки щодо газу в обмін на контракт з ТВЕЛ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: