Мєдвєдєв зрадів, що в Україні "перемагає розум"

Президент Росії задоволений новою угодою по ЧФ РФ, незважаючи на те, що українська опозиція влаштувала "концерт із застосуванням спецзасобів".

Ратифікація угоди щодо Чорноморського флоту РФ у Верховній раді засвідчила, що стратегічні інтереси України перемогли сьогохвилинні емоції. Про це 27 квітня заявив президент Росії Дмитро Мєдвєдєв.

"Щодо сьогоднішніх рішень треба визнати, що наші українські товариші зробили це з властивою їм витонченістю - спочатку Верховна рада зібралася і там був такий невеликий на цю тему концерт із застосуванням спецзасобів і всього іншого, але, кінець кінцем, рішення було ухвалене", - сказав Мєдвєдєв.

"Я дуже радий цьому. Це свідчить, що розум перемагає, і стратегічні інтереси України взяли верх над сьогохвилинними емоціями, які проявлялися у формі різного роду шумових ефектів та інших способів продемонструвати свої переконання", - додав він.

Мєдвєдєв відзначив, що після ратифікації угоди у Держдумі РФ найближчим часом вона надійде на ратифікацію до Ради Федерації, а потім буде направлена на підписання двом президентам.

"Вважаю, що це найважливіша дипломатична подія, якщо хочете - успіх минулого періоду. Мені дуже приємно, що це сталося", - підкреслив він.

Президент Росії також вважає, що "платня, яку ми даємо за присутність нашого флоту, вона велика, але не поза межами". "Вона не поза межами, тому що у нас існують стратегічні відносини. Ми розраховуємо, що такого роду відносини триватимуть завжди, що це вікові зв’язки, і, відповідно, така дружба має супроводжуватися взаємною допомогою", - сказав Мєдвєдєв.

Він переконаний, що ця угода має взаємовигідний характер і для Росії, і для України.

Нагадаємо, Держдума РФ і Верховна рада у вівторок 27 квітня ратифікували угоду, що передбачає перебування Чорноморського флоту РФ в Севастополі до 2042 року.

Читайте також:

Мєдвєдєв доручив російським військовим зайнятися Кримом

ВР залишила російський флот у Криму ще на 25 років

Росія слідом за Україною продовжила перебування ЧФ у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: