Мєдвєдєва возять на авто, яке витримує постріл з будь-якого виду стрілецької зброї

Візит російського лідера до української столиці супроводжується колосальними заходами безпеки.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв пересувається по Києву на автомобілі Mercedes-Benz S600 Carat-Duchatelet, броня якого витримує попадання куль з будь-якого виду стрілецької зброї, гранат і вибухівки.

Шини в цьому авто з автопідкачкою, а з додаткових заходів безпеки - пінна система пожежогасінні.

До Києва російська делегація прибула відразу двома літаками. На одному - журналісти і супроводжуючі особи. На іншому - Ил-96-300 - президент з міністрами.

З аеропорту Мєдвєдєва забирала представницька машина, прикрашена штандартом російського президента. Автомобіль доставили напередодні вантажним рейсом. Свій автомобіль Мєдвєдєв бере у всі зарубіжні поїздки.

Поселився президент Росії в офіційній резиденції на вулиці Липській. Два роки тому ця будівля для прийому зарубіжних делегацій вищого рівня була реконструйована. У минулому тут жили генерал Микола Ватутін, червоний командарм Іона Якір. А побудував його на початку ХХ століття відомий київський цукрозаводчик Маркус Закс.

До Мєдвєдєва тут вже жили король Йорданії і кубинський лідер Фідель Кастро. Будівля включає декілька житлових кімнат, приміщення для охорони і обідній зал на півтора десятки персон.

Як повідомлялося, 17 травня президент РФ Дмитро Мєдвєдєв прибув до Києва з дводенним офіційним візитом. Медведєв і Янукович провели третє засідання російсько-української міждержавної комісії. За його підсумками було підписано спільні заяви з питань європейської безпеки, придністровського врегулювання і безпеки в чорноморському регіоні

Читайте також: 

Міліція завадила "Свободі" влаштувати пікет проти візиту Мєдвєдєва 

Мєдвєдєв у Києві проведе зустрічі з бізнесменами та студентами 

Україна та Росія не змогли поділити морський кордон 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: