Мєдвєдєв: відносини Росії та України на найгіршій стадії

Дмитро Мєдвєдєв заявив, що за останній час Київ нічого хорошого для налагодження відносин не зробив.

Російсько-українські відносини зараз гірші, ніж будь-коли. Про це заявив президент РФ Дмитро Мєдвєдєв.

"Що ж до відносин в цілому, то, ще раз підкреслюю, на жаль, на мій погляд, на нижчій стадії ці відносини за останні роки не були жодного разу. І це дуже сумно", - сказав президент РФ в інтерв'ю провідним російським телеканалам. Мєдвєдєв відзначив, що у нього цей факт викликає відчуття досади.

За словами російського президента, за останній час Київ нічого хорошого для налагодження відносин не зробив.

Мєдвєдєв також закликав українську владу повністю погасити заборгованість за російський газ, яка за останніми даними перевищує 2 мільярди доларів, і вкотре пригрозив санкціями у разі несплати.

"Гроші повинні заплатити до останнього рубля, якщо не хочуть, щоб їх економіка, врешті, зіткнулася з санкціями і вимогами з боку Російської Федерації. Неможливо так далі продовжувати. Хай всі гроші заплатять", - сказав Мєдвєдєв в інтерв'ю провідним російським каналам.

На сьогоднішній день заборгованість "Нафтогаза України" за поставки газу, за даними компанії RosUkrEnergo, складає більше 2,1 мільярдів доларів. RosUkrEnergo є посередником між "Нафтогазом" і "Газпромом" в схемі поставок газу на Україну. "Газпром" заявляв, що невиплата боргу є перешкодою для укладення нових контрактів, що може призвести до припинення поставок газу Україні з 1 січня.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: