МЗС: дані про викрадення українця на Фiлiппiнах не пiдтвердилися

Філіппінські бойовики українця Валерія Дашевського не викрадали. Його просто пограбували, а потім викинули на узбіччя дороги.

Iнформацiя про нiбито викрадення українця на Фiлiппiнах не вiдповiдає дiйсностi, заявив речник Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

"За iнформацiєю, отриманою вiд генерального консула України на Фiлiппiнах, громадянина України було не викрадено, а пограбовано", – повідомив представник МЗС.

За його словами, українця пограбували i викинули на узбiччя дороги.

За iнформацiєю мiсцевої полiцiї, наразi потерпiлий бере участь у заходах мiсцевих релiгiйних органiзацiй.

3 вересня захiднi ЗМI повiдомили, що громадянина України було викрадено невiдомими в полiцейськiй формi поблизу мiжнародного аеропорту iменi Нiноя Акино в Манiлi.

Нагадаємо, новинний портал Philippine Daily Inquirer із посиланням на представника місцевої поліції писав, що викрадачі пересувалися на автомобілі Toyota Revo, а після нападу на українця сховалися з ним у напрямі філіппінського міста Параньяке.

За даними порталу, Дашевський займався адвокатською діяльністю.

За інформацією EARTHtimes.org, українця було викрадено групою невідомих, одягнених в поліцейську форму, недалеко від міжнародного аеропорту імені Ніноя Акіно в Манілі.

Згідно звіту поліцейських, на який посилається портал, громадянин України і його філіппінські колеги мали намір відвідати наступного дня релігійні збори. Проте в той момент, коли вони їхали з аеропорту, їх дорогу перегородила машина, звідки вийшли троє озброєних людей, які і викрали Дашевського.

Читайте також:

На Філіппінах викрали громадянина України

На Філіппінах затриманий підозрюваний у викраданні людей

Американець викрав машину свого сина і забрав гроші зі скарбнички онука

Голова єврейської громади Харкова викрав сам себе, щоб сховатися від кредиторів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: