МЗС Грузії: США ніколи не визнають Абхазію і Південну Осетію

Міжнародне співтовариство визнає територіальну цілісність Грузії.

США, незважаючи на співпрацю з Росією з низки питань, ніколи не визнають незалежність Абхазії і Південної Осетії.

Про це у вівторок, 2 лютого, заявив глава МЗС Грузії Грігол Вашадзе, коментуючи нещодавні висловлювання представника Білого дому Гордона Філіпа про те, "Грузія не є предметом торгівлі".

"Міжнародне співтовариство визнає територіальну цілісність Грузії. Абсолютна більшість не визнає незалежність Абхазії і Південної Осетії. Тільки Венесуела, Нікарагуа і Науру визнали їх, не зумівши викликати відповідного відгуку", - заявив Гордон на брифінгу у Вашингтоні 1 лютого.

Представник адміністрації США також зазначив, що "в питанні визнання грузинських конфліктних регіонів позиція США далека від російської позиції". "США і світове співтовариство визнають суверенітет і територіальну цілісність Грузії", - сказав він.

За словами Вашадзе, "США цією заявою ще раз дали зрозуміти Росії, що незважаючи на співпрацю в Афганістані, на співпрацю по Ірану і з інших питань, Грузія не була, не є і ніколи не буде предметом торгівлі".

Нагадаємо, раніше офіційний Тбілісі на переговорах з безпеки і стабільності на Кавказі, які відбулися в Женеві 28 січня, запропонував розмістити на території Абхазії і Південної Осетії міжнародні поліцейські сили.

Крім того уряд Грузії схвалив стратегію щодо Абхазії і Південної Осетії. Документ називається Участь шляхом співробітництва і передбачає тільки мирні методи врегулювання конфлікту.

Читайте також:

У Грузії визначилися з тим, у який спосіб буде врегульована проблема Абхазії

У 2010 році республіку Абхазія визнає низка тихоокеанських держав

Грузія запропонувала Путіну пам'ятник Сталіну в обмін на Абхазію та Осетію

Парламент Білорусі відклав визнання Абхазії і Південної Осетії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: