МЗС ініціює зміни до закону про вибори

Міністерство закордонних справ має намір запропонувати зміни до Закону про вибори щодо голосування українців, які перебувають за кордоном.

Вибори (Фото: www.ukrajinci.hu)
Архів
Міністерство закордонних справ хоче домогтися, аби українці не втрачали можливість проголосувати через простий виїзд за кордон.
Міністерство закордонних справ має намір внести пропозиції щодо змін до Закону про вибори. Про це на брифінгу повідомив керівник прес-служби МЗС Андрій Дещиця.

З його слів, під час голосування за кордоном траплялися окремі випадки, коли громадяни України, не внесені до списків виборців, зверталися до виборчих комісій із проханням внести їх до цих списків в день голосування.
"МЗС обробляє зараз пропозиції щодо внесення змін до Закону про вибори", - сказав Дещиця.

З його слів, такі пропозиції формують дипломатичні й консульські установи після аналізу проведених виборів.

МЗС прагне, щоби громадяни України могли проголосувати в будь-який момент. "Багато людей приїжджають в країну на досить короткий строк і не стають на консульський облік", - сказав Дещиця. З його слів, такі люди, а також нелегальні мігранти не повинні втрачати право голосу.

Як відомо, близько 26 тис. громадян України проголосували за кордоном у виборах у Верховну Раду. До списку виборців було включено близько 433 тис. українців.

ВідеоМЗС ініціює зміни до закону про вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: