МЗС Ізраїлю перепросило Україну за хасидів-хуліганів

МЗС Ізраїлю подякувало українцям за гостинність, терпіння і чуйність до хасидів і вибачилося за поведінку окремих хуліганів.

Міністерство закордонних справ Ізраїлю офіційно перепросило уряд України за неналежну поведінку деяких паломників, які прибули на свято Рош-а-Шана до Умані.

МЗС Ізраїлю у своїй заяві висловило жаль щодо інциденту, що відбувся 10 вересня в Умані, а також подякував владі і народу України за виявлену гостинність і за терпимість стосовно десятків тисяч паломників, які щорічно приїжджають до Умані.

"Ми хочемо висловити подяку уряду і народу України за гостинність, терпіння і чуйність, з якою вони поставилися до ізраїльтян, які щорічно здійснюють паломництва на могилу рабина Нахмана в Умані", - йдеться в заяві ізраїльського МЗС.

У заяві також наголошується, що сумний інцидент не повинен стати підставою для погіршення давніх дружніх відносин між Ізраїлем та Україною.

Як говориться в заяві ізраїльського МЗС, обидві держави надають велике значення взаєморозумінню між різними релігіями.

Як повідомлялося, цього року відзначити Новий рік (Рош-а-Шана) до Умані прибули, за різними даними, від 24 тис. до 30 тисяч брацлавських хасидів. За даними МВС, минулої п'ятниці, 10 вересня, між деякими паломниками і місцевими мешканцями стався конфлікт із застосуванням холодної зброї. Крім того, ізраїльські ЗМІ повідомили про інші конфлікти між хасидами та місцевими мешканцями.

Українська влада була вимушена у зв'язку з інцидентом вислати з країни 10 паломників.

Читайте також:

В Ізраїлі заарештували 400 хасидів, які повернулися з України

Україна депортувала 10 хасидів, винних у заворушеннях в Умані

Хасиди влаштували безлади в Умані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: