МЗС: на захопленому піратами судні достатньо харчів і пального

МЗС доручило посольствам України в Греції, Кенії та Великобританії вжити усіх невідкладних заходів щодо звільнення українських моряків.

На захопленому судні Ariana з 24 українськими моряками на борту є достатня кількість продуктів харчування та пального.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ з посиланням на представника компанії-оператора.

МЗС також доручило посольствам України в Грецькій Республіці, Кенії та Великобританії оперативно вжити усіх невідкладних заходів щодо встановлення постійного контакту з судновласником Ariana, компанією-оператором та відповідними компетентними органами країн перебування з метою якнайшвидшого з'ясування всіх обставин захоплення судна Ariana, звільнення українських моряків – членів екіпажу.

За неперевіреною інформацією, судновласником Ariana може бути громадянин Великої Британії. Ця інформація перевіряється.

Причетним дипломатичним установам України також доручено щоденно доповідати в Центр про перебіг подій та хід переговорів з піратами, про морально-психологічний та фізичний стан членів екіпажу.

Департамент консульської служби МЗС вживає заходів щодо встановлення зв'язку з родичами моряків. Представництву МЗС України в Одесі, де розташована крюїнгова компанія, доручено тримати постійний зв'язок із зазначеною компанією та родичами членів екіпажу.

Справа перебуває на особливому контролі в МЗС України.

Нагадаємо, в ніч на 2 травня сомалійські пірати захопили британське судно Ariana, під прапором Мальти, компанія - оператор Alloceans Shipping Co. LTD (Греція).

За інформацією посольства України в Грецькій Республіці, яке на доручення МЗС встановило безпосередній контакт із компанією-оператором, до складу екіпажу судна входить 24 моряка й усі вони є громадянами України.

Цю інформацію також підтвердили і в державному підприємстві "УкрКрюінг", що виступало в якості посередника при працевлаштуванні моряків на захоплене судно.

Читайте також:

МЗС: на борту захопленого піратами судна Ariana знаходяться 24 українці

Сомалійські пірати захопили судно з українцями на борту

Сомалійські пірати захопили українське судно з технікою ООН

Моряки відбились від піратів дошками та кілками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: