МЗС назвало ув'язнення чотирьох кримчан репресіями проти кримськотатарського народу

Дипвідомство жорстко засудило дії окупаційної влади.

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест у зв'язку з рішенням засудити чотирьох громадян України, незаконно заарештованих на початку 2015 року ФСБ РФ на окупованій території АР Крим за обвинуваченням в організації діяльності терористичної організації. Про це йдеться в офіційній заяві відомства.

МЗС заявляє, що весь судовий процес є "яскравим свідченням триваючих репресій російської окупаційної влади по відношенню до кримськотатарського народу".

"Безпідставність судового рішення, ігнорування наданих захистом доказів про непричетність наших співвітчизників до терористичної діяльності, здійснення або планування будь-яких насильницьких дій, а також численні кричущі порушення в ході досудового слідства та судового процесу є переконливим доказом того, що українські громадяни стали політичними заручниками агресивної політики Росії проти України", - йдеться у заяві.

Відомство рішуче засудило цей крок та вимагає від Російської Федерації негайного скасування вироку.

Суд над кримчанами відбувався у Ростові-на-ДонуРуслана Зейтуллаєва засудили на 7 років колонії загального режиму, а Ферат Сайфуллаєв, Рустем Ваїтов та Нурі Прімов отримали по п'ять років виправної колонії також загального режиму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: