МЗС назвало видворення Мєшкова сигналом для тих, хто вважає Україну завеликою

За словами глави департаменту інформполітики МЗС Олега Волошина, правоохоронні органи і судова влада довели, що захист національних інтересів є їх принциповим пріоритетом.

Українські правоохоронні органи та судова система в ситуації з екс-президентом Криму Юрієм Мєшковим довели, що пріоритетом для них є захист національних інтересів, заявили в Міністерстві закордонних справ.

Рішення суду з приводу Мєшкова - це важливий сигнал для всіх, "кому територія Україна здається занадто великою", зазначив глава департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

Нагадаємо, адмінсуд Криму у середу, 13 липня прийняв рішення про видворення з території України екс-президента автономії Мєшкова з обмеженням в'їзду на 5 років.

"В цій ситуації українські правоохоронні органи і українська судова влада довели, що захист національних інтересів є їх принциповим пріоритетом, і кожен, хто буде зазіхати на територіальну цілісність, незалежність та інші базові цінності нашої держави і суспільства, не буде в нашій країні бажаним гостем", - сказав представник відомства.

Раніше СБУ звернулася з відповідним позовом суду про видворення Мєшкова з України, виходячи з того, що він допустив висловлювання, які закликають до зміни конституційного устрою України.

Мєшков, який обіймав посаду президента Криму з лютого 1994 по березень 1995, повернувся на півострів після тривалої відсутності 2 липня. Увесь цей час він жив у Москві.

Читайте також:

Суд видворив екс-президента Криму Мєшкова з України

СБУ затримала екс-президента Криму Мєшкова

Екс-президент Криму: ми могли стати незалежними, але не встигли

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: