МЗС не давав оцінки висловленням Тимошенко на засіданні РНБО

МЗС в дорученні українським послам не давав жодної оцінки висловленням прем`єр-міністра України Юлії Тимошенко на засідання РНБО.

Міністерство закордонних справ України в дорученні українським послам повідомити зовнішньополітичні відомства країн перебування не давав жодної оцінки висловленням прем`єр-міністра України Юлії Тимошенко на засіданні Ради національної безпеки та оборони 10 лютого.

Про це сьогодні на брифінгу заявив речник МЗС України Василь Кирилич, відповідаючи на запитання журналістів щодо доручення міністерства українським послам повідомити зовнішньополітичні відомства країн перебування, в якому нібито вони мали поінформувати про те, що прем’єр на засіданні РНБО говорила неправду.

"Не йшлося про жодні оцінки, не йшлося абсолютно про інший текст, чи контекст, окрім інформування про те, що Україна гарантує безперебійний транзит російського газу до європейських країн", - сказав Кирилич.

Він зазначив, що циркуляр, надісланий МЗС закордонним дипломатичним установам України, було надіслано на виконання доручень членів Ради національної безпеки та оборони.

"Зміст цього циркуляру, як і його додатку, склали матеріали брифінгу першого заступника секретаря РНБО Степана Гавриша за підсумками засідання РНБО 10 лютого", - сказав Кирилич.

За словами Кирилича, МЗС України, надсилаючи цей циркуляр, мало на меті поінформувати інші країни про те, що рішення РНБО в жодному разі не ставить під сумнів українсько-російські газові угоди, а також хотіло ще раз запевнити, що Україна гарантує безперебійний транзит російського газу до європейських країн.

Тижневик “Дзеркало тижня” у № 5 (733) від 14-20 лютого писав, що МЗС України надіслано до дипломатичних місій України 10 лютого одразу після засідання РНБО, на якому обговорювалося питання газових контрактів між Україною і Росією, циркуляр за номером 101/30-078-34, підписаний міністром закордонних справ Володимиром Огризком.

Читайте також:
Ющенко просить світ визнати Тимошенко "недобросовісною брехухою"
Ющенко на РНБО: газові угоди Тимошенко загрожують державності
Тимошенко відхрестилась від "нульових угод"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: