МЗС обіцяє оприлюднити докази фінансування Росією тероризму

Дата публікації
Перегляди
1259
Поділитись:
WhatsApp
Viber
МЗС обіцяє оприлюднити докази фінансування Росією тероризму

Фото: УНІАН

Україна готує низку нових судових позовів щодо порушення Росією основних міжнародних конвенцій

Росія порушила міжнародні зобов'язання щодо табу на фінансування тероризму, докази цьому найближчим часом побачить увесь світ, обіцяють в українському МЗС, йдеться в ТСН.12.00.

Про нову юридичну ініціативу Києва сьогодні розповів очільник відомства Павло Клімкін.

Також він додав, що Україна готує низку нових судових позовів щодо порушення Росією основних міжнародних конвенцій.

Посли України з'їхались з усього світу, щоб обговорити актуальний порядок денний на дипломатичному фронті. Очільник МЗС закликав дипломатів щодня думати про те, що вони можуть зробити для захисту України від російської агресії. Зокрема, найближчими днями Україна звернеться до міжнародного трибуналу ООН з позовом про порушення Росією конвенції з морського права.

Ймовірно, серед іншого, позов стосуватиметься видобутку нафти і газу на шельфі Чорного моря, який Москва присвоїла разом із Кримом. Також Київ позиватиметься до міжнародних судів щодо порушень прав кримських татар та оприлюднить докази причетності Росії до фінансування тероризму, пообіцяв міністр.

"У найближчі тижні ми перейдемо до того, щоб в рамках арбітражу, після відповідних консультацій, ми довели, що росія порушила всі зобов'язання в рамках конвенції з заборони фінансування тероризму. Ми обов'язково доведемо, що те, що відбувається сьогодні на території тимчасово окупованого Криму - це реальна расова дискримінація", - заявив міністр.

Також одним із пріоритетів роботи МЗС Клімкін назвав звільнення українських політичних в'язнів, яких утримує Росія. До цієї роботи він планує залучити нещодавно звільненого кримського активіста Геннадія Афанасьєва та ще одного колишнього бранця - львів'янина Юрія Яценка.

Україна готує низку судових позовів щодо порушення Росією основних міжнародних конвенцій

Україна готує низку судових позовів щодо порушення Росією основних міжнародних конвенцій

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1259
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація