МЗС оскаржило рішення про незаконність вертикального розташування прапора

МЗС України оскаржило у Вищому адміністративному суді рішення про незаконність вертикального розташування державного прапора.

Міністерство закордонних справ України оскаржило у Вищому адміністративному суді рішення Донецького апеляційного адміністративного суду про незаконність вертикального положення державного прапора України на будинку зовнішньополітичного відомства, повідомив речник МЗС Василь Кирилич.

За його словами, донецький адвокат Володимир Оленцевич минулого року звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до міністра закордонних справ Володимира Огризка щодо “неправильного“ положення державного прапору.

Речник зазначив, що 14 жовтня 2008 року Донецький окружний адміністративний суд визнав вимоги Оленцевича безпідставними та надуманими.

“Рішенням Донецького окружного адміністративного суду Оленцевичу у задоволенні позовних вимог відмовлено повністю”, - повідомив Кирилик.

Разом з тим, Донецький апеляційний адміністративний суд задовольнив вимоги позивача.

“Законність рішення суду апеляційної інстанції буде встановлюватися Вищим адміністративним судом України”, - сказав Кирилич, наголосивши, що подальші коментарі стосовно згаданої справи будуть надані після ухвалення остаточного судового рішення у справі.

Читайте також:

Україна зекономить на посольствах

Угода про асоціацію з ЄС чекатиме 2010 року

Адвокат з Донецька подав на Ющенка до суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: