МЗС: переговори про асоціацію з Євросоюзом дуже успішні

В ході переговорів з угоди про асоціацію в його політичній частині неузгодженими залишаються тільки два блоки - європейська перспектива для України та візовий режим.

Заступник міністра закордонних справ Павло Климкін назвав успішним черговий раунд переговорів з угоди про асоціацію з Євросоюзом, що пройшов у Брюсселі, і заявив про досягнуту домовленість провести черговий - у червні.

"Сьогоднішній раунд переговорів був дуже успішним, ми пройшлися по загальній концепції структури угоди про асоціацію, оскільки ми наближаємося до остаточного бачення цього документу - як він виглядатиме, починаючи від преамбули політичного діалогу, і закінчуючи зоною вільної торгівлі", - повідомив Климкін в інтерв'ю українським журналістам.

За його словами, сторони домовилися, що наступний раунд відбудеться в червні. "Це важливо, оскільки на 16 червня запланована зустріч на рівні міністрів юстиції і внутрішніх справ, де буде представлений перший звіт виконання заходів у рамках безвізового діалогу", - пояснив заступник голови МЗС.

Також заступник міністра повідомив, що в ході переговорів з угоди про асоціацію в його політичній частині неузгодженими залишаються тільки два блоки - питання, які "добре відомі".

"Це - яким чином виглядатиме європейська перспектива для України і другий блок торкається питань, пов'язаних з пересуванням осіб", - сказав Климкін. У зв'язку з цим, український дипломат відмітив, що ці два блоки питань є політичними.

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ Костянтин Грищенко заявив, що Україні знадобиться 10 років, щоб провести реформи необхідні для вступу в Євросоюз.

Читайте також:

Путін приїде в Україну відмовляти Януковича від європейського курсу

ЕС виділить Україні 116 млн євро на дороги та навчання чиновників

Україні не вистачає грошей на безвізовий режим з ЄС

Євросоюз підтвердив, що візи для українців скасують

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: