МЗС підтвердило, що пірати катують захоплених українців

Таким чином злочинці намагаються прискорити одержання 10 млн дол. викупу.

Міністерство закордонних справ підтвердило інформацію про застосування сомалійськими піратами фізичної сили до українців - членів екіпажу захопленого судна "Аріана". Про це повідомив на брифінгу речник МЗС Василь Кирилич.

Він зауважив, що після появи в ЗМІ інформації про застосування тортур до членів екіпажу “Аріани” Міністерство закордонних справ одержало підтвердження цієї інформації від посольства України в Греції, яке підтримує постійний зв’язок з компанією – оператором судна.

"Було підтверджено, що пірати намагалися фізично впливати на членів екіпажу для активізації переговорного процесу з метою задоволення їх вимог", - сказав Кирилич.

Як повідомляв ТСН.ua, балкер "Аріана" з українським екіпажем (24 людини) був захоплений сомалійськими піратами 2 травня. Корабель виходив із Бразилії на Близький Схід і віз 35 тис. тонн сої.

Власником судна є компанія Candela Shipping, зареєстрована на Мальті, оператор – британська Seven Seas Maritime.

За звільнення судна пірати вимагають 10 млн доларів.

27 травня матір другого механіка судна Лариса Муругова заявила, що пірати катують членів екіпажу ”Аріани”. За словами Муругової, їй зателефонував син і повідомив про тортури.

Читайте також:

Пірати піддали тортурам екіпаж судна "Аріана"

Пірати зажадали викуп за українських моряків

Сомалійські пірати захопили судно з українцями на борту

200 сомалійців відмовилися від піратства

ВідеоМЗС про захоплених українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: