МЗС почало вмовляти "безстрашних" українців залишити Лівію

В МЗС занепокоєні, що українці не хочуть повертатися з Лівії і буквально вмовляють "безстрашних" українських громадян залишити революційну країну.

МЗС наполегливо рекомендує громадянам України залишити територію Лівії. Про це заявив директор інформаційного департаменту МЗС Олег Волошин.

Він закликав українців у Лівії "проявити інстинкт самозбереження та скористатися тими можливостями евакуації, які ми даємо".

"Ми визнаємо, що дійсно є проблеми з організацією переїзду в Тріполі, але ми намагаємося всіляко їх вирішувати. Ми вдячні при цьому всім державам, які нам допомагають в евакуації", - сказав Волошин.

"Зараз шляхи евакуації пророблені абсолютно з усіх приморських міст. Це або літаки, або пороми. Там фактично сконцентровані всі громадяни України, які перебувають у Лівії, і вони всі мають реальні можливості евакуюватися з Лівії", - зазначив він.

За словами представника МЗС "є непоодинокі факти відмов від евакуації, свідомих, доволі часто у грубій формі".

"Ми здивовані тим, що українські громадяни у цій ситуації проявляють набагато менше обережності, ніж самі лівійці", - сказав Волошин.

"Ми ще раз наполегливо звертаємося не недооцінювати ризики, які існують в Лівії, припинити між собою розповсюджувати заспокійливі звернення щодо можливості пересидіти", - заявив представник МЗС.

Волошин заявив, що кожен українець повинен подумати про власну безпеку, "поставити її на пріоритетне місце, у порівнянні з матеріальними благами".

Нагадаємо, 27 лютого в Україну повернувся третій літак з евакуйованими українцями, на борту якого знаходилися 185 пасажирів. 

У цілому, в період з 23 по 27 лютого в рамках евакуації територію Лівії залишили 337 громадян України, в тому числі, літаками "МАУ" та Міністерства оборони з Тріполі до Києва вилетіло 266 осіб, літаками Міністерства надзвичайних ситуацій Росії з Тріполі і Сирта до Москви - 37, літаком ВПС Іспанії до Мадрида - 3, спецлітаком Сербії в Белград - 3, морським транспортом - 28.

Посольствам України у країнах, в яких перебувають наші співвітчизники з Лівії, доручено надавати максимальне сприяння у поверненні наших громадян на батьківщину. У рамках евакуації України посприяла у від'їзді з території Лівії 145 громадянам інших держав.

Читайте також: 

В Україну прилетів третій літак з евакуйованими з Лівії

Українці відмовляються покидати Лівію через страх втратити роботу

В Лівії нелегально працюють українські бойові льотчики

Українці в Лівії благають про допомогу: "Нам дуже страшно!"

ВідеоБільшість українців вирішили залишитися у Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: