Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС порадило українцям уважніше вивчати умови від туроператорів та ситуацію в інших країнах

У дипломатичному відомстві закликають зареєструватися на веб-ресурсі Департаменту консульської служби МЗС. 

Міністерство закордонних справ України вчергове закликало українців ретельно планувати свої подорожі за кордон та уважно обирати туристичного оператора.

Рекомендації громадянам України у зв’язку з можливими форс-мажорними обставинами у міжнародних аеропортах (оновлено...

Опубліковано Департамент консульської служби МЗС України П'ятниця, 29 червня 2018 р.

Про це на Facebook Департамент консульської служби МЗС після того, як сотні українських туристів не змогли вилетіти з Тунісу.

“У зв’язку з затримкою вильоту кількох сотень українських туристів з Тунісу і неспроможністю туристичного оператора своєчасно повернути громадян України на Батьківщину Міністерство закордонних справ України повторно закликає громадян України, які планують подорожі за кордон, взяти до уваги такі рекомендації: ретельно планувати свої подорожі, враховуючи обставини, які можуть непередбачено виникнути; уважно обирати туристичного оператора, отримати від нього повну інформацію щодо дій у випадку надзвичайної ситуації, контактні дані компаній та осіб, до яких цілодобово можливо звернутися у випадку виникнення форс-мажорних обставин”, - йдеться в повідомленні.

МЗС радить українцям уважно вивчати умови контракту щодо надання туристичних послуг та враховувати безпекову ситуацію в країні, ситуацію в міжнародних аеропортах, через які здійснюватиметься подорож.

У дипломатичному відомстві закликають зареєструватися на веб-ресурсі Департаменту консульської служби МЗС «Добровільна реєстрація українських громадян при подорожах за кордон («ДРУГ» http://friend.mfa.gov.ua/#/), який є ефективним інструментом попередження, а за потреби – розшуку та надання сприяння громадянам України в разі надзвичайних подій за кордоном http://tripadvisor.mfa.gov.ua/.

Якщо в міжнародному аеропорту склалися непередбачувані обставини, МЗС рекомендує громадянам України вжити таких заходів:

невідкладно встановити та підтримувати зв’язок з туроператором, авіаперевізником або їхніми представниками в країні перебування, відповідними аеропортовими службами, з’ясувати причину затримки (скасування) рейсу, перспективи та шляхи вирішення питання, отримати інформацію про порядок розміщення в готелі, надання медичної та іншої необхідної допомоги;

інформувати про актуальний стан ситуації родичів або знайомих в Україні;

невідкладно зателефонувати на «гарячу лінію» посольства або консульської установи в країні перебування аеропорту, або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС: +38 044 238 16 57, адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua.

Фотогалерея У Єгипті застрягли до 200 українських туристів і майже добу не можуть вилетіти додому (3 фото)

ВідеоВ українських аеропортах масово застрягають туристи

Близько 300 українських туристів уже третю добу не можуть вилетіти з Тунісу до Харкова. Їх просто нікому забрати. Туроператор, який продав путівки на відпочинок, звинувачує авіакомпанію. Своєю чергою, авіакомпанія - туроператора. Мовляв, не виконали одне перед одним зобов'язань. Однак проблема не тільки в Тунісі. І в українських аеропортах наразі справжній бум. 

В українських аеропортах масово застрягають туристи

Нагадаємо, із аеропорту Монастір в Тунісі вже другу добу не можуть вилетіти до Харкова близько 300 українських туристів. Пасажири стверджують, що авіакомпанія Bravo Airways і туроператор Oasis Travel, в особі компанії, що приймає, Insight Holidays не виконують своїх зобов'язань щодо повернення громадян України додому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції