МЗС радить українцям триматись подалі від Абхазії й Південної Осетії

МЗС нагадує, що Грузія ухвалила закон про заборону в'їзду на ці території іноземним громадянам.

Міністерство закордонних справ рекомендує українцям утриматися від відвідування Абхазії та Південної Осетії.

МЗС також рекомендує утриматися від в'їзду до Грузії через пункти пропуску "Адлер" й "Нижній Зарамаг" на грузино-російській ділянці кордону через ухвалення Грузією закону про заборону в'їзду на ці території іноземним громадянам.

Згідно зі ст. 6 цього закону на територіях Абхазії й Південної Осетії заборонено здійснювати будь-яку економічну діяльність, міжнародне повітряне, морське й залізничне пересування, міжнародні дорожно-транспортні перевезення, користування державними ресурсами, організація грошових переказів, фінансування вказаної діяльності.

Також відповідно до статті 8 закону, акти органів або посадових осіб в Абхазії й Південній Осетії, не створених відповідно до законодавства Грузії, не мають правових наслідків.

МЗС звертає увагу українських юридичних осіб, українських автоперевізників і судновласників на необхідність дотримання наведених вище вимог законодавства Грузії при здійсненні своєї економічної діяльності в країні.

При цьому міністерство рекомендує українцям використовувати лише послуги авіакомпаній для поїздок у Грузію у службових, приватних справах а також з метою туризму.

Для перевезення приватного автотранспорту з України в Грузію рекомендується скористатися поромною переправою за маршрутом "Іллічівськ - Поті - Батумі".

Читайте також:

У МЗС вважають, що співпраця з НАТО робить країну заможнішою

МЗС України обурений дипломатичним демаршем Росії

МЗС не розуміє, чому Росія образилася на висилку дипломатів

МЗС: Росія порушує договір про кордон з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: