МЗС РФ: кордону в Керченській протоці немає

Російсько-український договір про кордон 2003 року не визначає лінії державного кордону в Азовському морі і Керченській протоці, які є внутрішніми водами Росії і України.

Про це повідомляє у суботу МЗС РФ.

Документ коментує повідомлення ЗМІ про те, що директор Першого територіального департаменту МЗС України Леонід Осаволюк "продовжує стверджувати існування російсько-українського кордону в Керченській протоці".

"Вимушені знов нагадати нашим українським колегам, що лінії державного кордону в Азовському морі і Керченській протоці, які є внутрішніми водами Росії і України, Договір про російсько-український державний кордон 2003 року не визначає", - йдеться в повідомленні департаменту інформації і друку МЗС РФ.

"У ньому (російсько-українському договорі про держкордон) зафіксовано, що врегулювання питань, що відносяться до суміжного морського простору, здійснюється за угодою між сторонами", - йдеться в документі.

Тільки на основі такої угоди може бути встановлений кордон між Російською Федерацією і Україною в Азовському морі і Керченській протоці, йдеться в повідомленні МЗС РФ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: