МЗС РФ: Україна навіть провокацію влаштувати не може

Міністр закордонних справ Росії повідомив, що жодних фактів шпигунства з боку російських дипломатів немає.

Сергій Лавров
Архів
Сергій Лавров запевнив, що російські дипломати - не шпигуни
Україна не пред`явила Росії жодних доказів ведення російськими дипломатами діяльності, що не відповідає їхньому статусу.

Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров.

"Жодних фактів шпигунства (з боку російських дипломатів) нам не пред`явлено українською владою. Їх просто не існує, ми твердо це знаємо", - сказав міністр.

За його словами, українська влада повелася несерйозно і непрофесійно.

”Якось несерйозно все це, непрофесійний підхід. Вирішили провокацію влаштувати і то до кінця не можуть. Дивно це і сумно”, - сказав Лавров.

Нагадаємо, 30 липня перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Володимир Огризко висловив думку, що держава має жорстко реагувати на протиправну діяльність на своїй території осіб, які прикриваються дипломатичним статусом.

“Не можна порівнювати те, що роблять ці так звані російські дипломати, з тим, що сьогодні намагаються у відповідь вислати з Росії двох українських дипломатів, які жодним чином не порушили ніяких положень Віденської конвенції", - сказав Огризко.

Він переконаний, що "це така давня радянська, "совкова", "махрова" практика реакції на абсолютно законні дії держави".

"Країна, що висилає шпигунів, діє відповідно до Віденської конвенції. У відповідь висилають абсолютно невинних дипломатів, які займаються своєю роботою", - сказав він.

Нагадаємо, 29 липня Посол України в Москві Костянтин Грищенко був запрошений в МЗС Росії, де відбулася його бесіда зі заступником міністра закордонних справ Російської Федерації Григорієм Карасіним, у якій той повідомив про рішення вислати двох українських дипломатів - генерального консула України в Санкт-Петербурзі й одного з радників Посольства України в Москві.

Рішення російської сторони стало реакцією на пропозицію України вислати генконсула РФ в Одесі Олександра Грачова, якого звинуватили в антиукраїнській діяльності, та радника російського посольства Володимира Лисенка.

Читайте також:

МЗС України обурений дипломатичним демаршем Росії

МЗС України обурений дипломатичним демаршем Росії

МЗС не розуміє, чому Росія образилася на висилку дипломатів

Москва висилає двох українських дипломатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: