МЗС РФ: Україна не зрозуміла Мєдвєдєва. Він зовсім не агресивний

Російські дипломати звинуватили Секретаріат українського президента в довільному та помилковому тлумаченні заяв Дмитра Мєдвєдєва.

Секретаріат президента Віктора Ющенка довільно інтерпретував послання російського президента Дмитра Мєдвєдєва, побачивши в ньому елемент агресії.

Про це заявив заступник глави Міністерства закордонних справ РФ Григорій Карасін, коментуючи реакцію керівника СП Віри Ульянченко на закиди Мєдвєдєва щодо антиросійської політики українського керівництва.

"Це довільна інтерпретація того, що викладено в посланні нашого президента. У цьому посланні ніякої "агресії" зовсім немає, там виражена заклопотаність", - наголосив дипломат.

"Обнадіює тільки та частина цієї відповіді, у якій говориться про те, що два народи, дві держави повинні взаємодіяти", - додав Карасін.

Заява російської сторони надійшла менше, ніж за годину з моменту опублікування реакції Ульянченко.

Нагадаємо, у розповсюдженій раніше заяві Віри Ульянченко було відзначено, що критика російського президента викликала обурення в Україні. Глава СП обурилася політичною тактикою керівництва РФ, назвала його позицію недалекоглядною та звинуватила в "антиукраїнському зомбуванні".

11 серпня Мєдвєдєв звинуватив президента Ющенка та українське керівництво в антиросійській політиці, спрямованій на руйнування принципів дружби та партнерства з РФ.

На цій підставі Мєдвєдєв поки відмовився відправляти до України нового російського посла Михайла Зурабова.

Читайте також:

Тягнибок: "кремлівський карлик" Мєдвєдєв хоче ліквідувати Україну

Мєдвєдєв нагадав українським політикам Гітлера

Ульянченко: антиукраїнськими заявами Мєдвєдєв шкодить собі

"Регіоналам" сподобалася заява Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: