МЗС РФ: Україна зробила недоречну заяву

МЗС Росії критикує заяви України про компенсацію збитків від аварії в Керченській протоці.

МЗС Російської Федерації вважає недоречними заяви МЗС України про те, що українська сторона вимагатиме від російських судновласників компенсації за завданий екології Керченської протоки збиток.

Михайло Каминін
Lenta.ru
Михайло Каминін вважає деякі заяви українського МЗС недоречними.
Про це заявив офіційний представник МЗС РФ Михайло Каминін. 

За його словами, всі питання, що стосуються ліквідації надзвичайної ситуації в Керченській протоці, в даний час розглядаються в рамках створеної відповідно до рішення глав урядів Росії й України спільної робочої групи. 

Перше її засідання відбулося 15-16 листопаду в Керчі. Друге засідання робочої групи було заплановане на 21 листопада.
 
"Вважаємо, що будь-які проміжні коментарі діяльності вказаної робочої групи та в цілому ходу ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в протоці зараз навряд чи доречні. До серйозної спільної проблеми треба підходити відповідально. Саме такий підхід характерний для українських представників у робочій групі", - зазначається в заяві Каминіна. 

Нагадаємо, у вівторок керівник прес-служби МЗС України Андрій Дещиця заявив, що українська сторона вимагатиме від російських судновласників компенсації за завдання збитку екології в Керченській протоці. 

Дещиця відзначив, що йдеться про компенсацію з боку власників кораблів, які затонули або потерпіли аварію в Керченській протоці, що призвело до екологічної катастрофи. 

Він підкреслив, що не йдеться про компенсацію з боку Росії як держави. 

У Керченській протоці внаслідок аварій танкерів і суховантажів 11 листопада в морську воду потрапили нафтопродукти та сірка. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: