МЗС РФ заявив, що газові угоди Тимошенко були укладені законно

МЗС РФ заявило, що газові угоди 2009 року були укладені законно. Також МЗС заявило, що судовий розгляд щодо Тимошенко має бути справедливим і неупередженим.

Газові угоди 2009 року укладалися в суворій відповідності з національним законодавством двох держав.

Про це говориться в заяві Міністерства закордонних справ Росії з приводу арешту екс-прем'єра Юлії Тимошенко, розміщеному на офіційному сайті.

"Всі "газові" угоди 2009 року укладалися в суворій відповідності з національним законодавством двох держав і міжнародним правом, і на їх підписання були отримані необхідні вказівки президентів Росії та Україні", - говориться в повідомленні.

"Виходимо з того, що судовий розгляд щодо Тимошенко має бути справедливим і неупередженим, відповідати всім вимогам українського законодавства при забезпеченні можливостей захисту та дотримання елементарних гуманітарних норм і правил", - вважають в російському МЗС.

В той же час голова комітету Держдуми у справах СНД і зв'язків зі співвітчизниками Олексій Островський вважає, що заради політичної стабільності в Україні не треба було арештовувати екс-прем'єра Юлію Тимошенко.

АРЕШТ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО: УСІ ПОДРОБИЦІ

"Вважаю, було би доцільніше замість переслідування тих, хто, можливо, дійсно брав участь в сумнівних рішеннях та операціях, оголосити економічну, податкову та інші види амністії, пов'язані з можливими злочинами у цих сферах. Щоб нормалізувати ситуацію всередині країни, заради майбутнього України та її громадян, тобто почати жити з чистого листа", - сказав Островський в інтерв'ю "Інтерфаксу" в п'ятницю.

Водночас парламентарій вважає, що, "безумовно, в українському суспільстві йдуть демократичні процеси, свідченням чого є навіть сам факт арешту одного з колишніх керівників країни".

"У сучасній демократичній правовій державі перед законом повинні бути рівні всі без винятку - від рядового громадянина до глави держави", - заявив депутат.

5 серпня суддя Печерського райсуду Києва Родіон Кірєєв задовольнив клопотання сторони обвинувачення про арешт екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Суд над нею продовжиться 8 серпня.

Як відомо,Тимошенко звинувачують у перевищенні влади та службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Росією на постачання і транзит газу. За статтею, яку їй інкримінують, колишньому главі уряду загрожує до 10 років позбавлення волі.

Усі подробиці арешту Юлії Тимошенко читайте у спецрозділі ТСН.ua

Читайте також:

Чепак: Янукович не має відношення до арешту Тимошенко

Тимошенко розповіла, за що її заарештували

У ПР вважають, що Тимошенко треба було заарештувати вже давно

В Печерському суді бійка: до заарештованої Тимошенко проривались прихильники

ВідеоЮлію Тимошенко заарештовано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: