МЗС: Росія шантажує ООН

Генеральний комітет ООН 23 жовтня після гострих дебатів відклав прийняття рекомендації про включення до порядку денного питання про Голодомор в Україні.

Про це повідомляє прес-служба МЗС України. Росія, використовуючи важелі впливу постійного члена Ради безпеки ООН, шляхом відвертого тиску і шантажу намагається позбавити державу-члена ООН права поставити важливе для неї питання на порядок денний ООН - найбільш представницької всесвітньої організації. Такі дії суперечать букві і духу Статуту ООН, а також правилам процедури Генеральної Асамблеї, зазначають у відомстві.

За інформацією МЗС України, неконструктивна позиція РФ йде всупереч підходам світової спільноти в оцінках природи Голодомору. Це відображено в одностайно ухваленій 23 жовтня Європейським парламентом Резолюції про вшанування трагедії Голодомору 1932-1933 рр. в Україні. Цією Резолюцією Голодомор визнано "жахливим злочином проти українського народу" та "злочином проти людства". У документі Європарламенту також висловлено співчуття українському народу, який постраждав від Голодомору 1932-1933 рр. в Україні.

Робота з включення питання щодо Голодомору 1932-1933 рр. в Україні до порядку денного Генеральної Асамблеї ООН триває.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: