МЗС Росії: ЧФ не платить Україні грошей, але економіці країни це не шкодить

Росія вважає, що заборгованість її флоту перед Пенсійним фондом не шкодить Україні.

Росія суворо стежить за тим, щоб функціонування її Чорноморського флоту не завдавало шкоди безпеці та інтересам України.

Про це заявив офіційний представник МЗС РФ Андрій Нестеренко, коментуючи перебування Чорноморського флоту РФ на території України.

Нестеренко нагадав, що "за перебування свого флоту в Україні Росія платить оренду".

"Це відбувається у формі щорічного списання 97,75 мільйонів доларів державного боргу України перед Російською Федерацією", - пояснив він.

Крім того, зауважив Нестеренко, "на флоті працює понад 20 тисяч місцевих жителів".

"Флот дає додаткові доходи в місцевий бюджет. Крім того, Російська Федерація виділяє мільйони доларів на фінансування програм розвитку населених пунктів, де розташовуються наші моряки", - додав він.

"Перебування Чорноморського флоту в Україні не лише не викликає будь-якого неприйняття у місцевого населення, але і вітається ним", - заявив Нестеренко.

"У Росії переконані, що Чорноморський флот Росії є об’єднуючою ланкою між народами Росії та України, стабілізуючим фактором у регіоні", - додав представник російського МЗС.

Зазначимо, що влада Севастополя має намір звернутися до міністра оборони РФ Анатолія Сердюкова щодо зростання недоїмки підприємств Чорноморського флоту Росії до Пенсійного фонду України.

Нагадаємо, раніше міністр праці і соціальної політики України Людмила Денисова заявляла, що заборгованість підприємств ЧФ РФ перед Пенсійним фондом України складає 3 мільйони 400 тисяч гривень.

Читайте також:

Кримські націоналісти вимагають відібрати майно ЧФ Росії

Чорноморський флот Росії скорочує понад 5 тисяч працівників

Грузія побоюється агресії: РФ підтягує військові кораблі з Криму

Міноборони РФ: ракети США готові вдарити по Росії з Севастополя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: