МЗС Росії: Україна спекулює на Голодоморі

МЗС РФ звинувачує Україну в спекуляціях на темі Голодомору та заявляє, що це ображає інших постраждалих від голоду в СРСР.

Міністерство закордонних справ Росії звинувачує Україну в спекуляції на темі Голодомору та заявляє, що це ображає жертв голоду інших національностей.

Віктор Ющенко
УНІАН
Російський МЗС звинуватив українських політиків у перекручуванні теми Голодомору.
Про це йдеться в повідомленні Департаменту інформації та друку МЗС Росії, оприлюдненому 19 листопада, повідомляє "Українська правда".

"Хотіли б зазначити, що тема голоду 30-х років у Радянському Союзі, жертвами якого були люди багатьох національностей, у тому числі українці, росіяни, казахи й інші народи СРСР, усе більше стає предметом усіляких спекуляцій з боку певних політичних кіл в Україні", - заявляє російський МЗС.

"Оголошення трагічних подій тих років "актом геноциду" щодо українського народу є однобоким перекручуванням історії в угоду сучасним кон'юнктурним політико-ідеологічним установкам", - відзначається в повідомленні.

"Крім іншого, це ображає пам'ять жертв інших національностей, що загинули в голод 1932-1933 років у колишньому Радянському Союзі", – стверджує російське дипломатичне відомство.

У той же час, МЗС РФ назвав "хуліганськими витівками" напад декількох росіян, які вчинили протиправні дії 17 листопада в приміщенні Культурного центру України в Москві при відкритті виставки, присвяченої голоду 1932-1933 років в Україні.

"МЗС Росії засуджує подібного роду хуліганські витівки", -наголошується в повідомленні.

"При цьому звертаємо увагу на те, що зазначені особи булийно затримані та передані органам правосуддя для проведення відповідного розслідування, чого не скажеш про дії українських правоохоронних структур на тлі великої кількості провокацій щодо Російського культурного центра у Львові", - відзначає прес-служба.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: