МЗС Росії виступив із заявою про Укртатнафту

Росія стурбована ситуацією навколо Кременчуцького НПЗ, йдеться в повідомленні департаменту інформації та друку МЗС РФ.

Нафтопереробний завод
Боротьба навколо Кременчуцького нафтопереробного заводу привернула увагу Кремля.
Росія стурбована ситуацією навколо Кременчуцького нафтопереробного заводу - акціонерного товариства "Укртатнафта", йдеться в повідомленні департаменту інформації та друку МЗС РФ.

"У Росії зі стурбованістю сприймають інформацію, пов'язану з ситуацією навколо Кременчуцького нафтопереробного заводу - акціонерного товариства "Укртатнафта", - заявили в МЗС РФ. 

"У російському зовнішньополітичному відомстві нагадали, що це акціонерне товариство вже багато років працює в статусі компанії, створеної на підставі указів президентів України й Татарстану. При цьому завжди акціонерне товариство "Татнефть" неухильно виконувало свої зобов'язання, поставляючи сировину на згаданий нафтопереробний завод. 

"Переконані, що будь-які протиправні й непродумані дії стосовно російських інвесторів в Україні, як, утім, і будь-яких інших ділових кіл, не сприяють поліпшенню інвестиційного клімату, не відповідають завданню поглиблення російсько-українських економічних зв’язків", - ідеться в повідомленні.

У МЗС РФ зауважили, що "російська сторона розраховує на швидке приведення ситуації навколо АТ "Укртатнафта" у правове поле".

Російський союз промисловців і підприємців (РСПП) також висловив стурбованість ситуацією, що склалася навколо АТ "Укртатнафта". Про це йдеться в повідомленні союзу з посиланням на лист, спрямований президентом РСПП Олександром Шохіним голові уряду РФ Віктору Зубкову.

У листі наголошено, що в РСПП "викликає серйозну стурбованість можливий збиток для російських акціонерів АТ "Укртатнафта" внаслідок конфлікту, а також недостатній рівень захищеності прав і законних інтересів інвесторів в Україні в цілому".

У ньому висловлено прохання включити питання забезпечення захисту прав російських інвесторів в Україні, зокрема акціонерів АТ "Укртатнафта", до порядку денного російсько-українських переговорів із зовнішньоекономічної співпраці, зокрема найближчого засідання міжурядової комісії Росії й України.

Вранці 19 жовтня стало відомо про те, що на територію "Укртатнафти" проникло більше 50 озброєних людей, які побили охорону, увірвалися до кабінету голови правління й заволоділи документацією та печаткою підприємства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: