МЗС: російський флот у Криму не загрожує суверенітету України

В МЗС запевнили, що Україна та Росія угодою про базування ЧФ РФ отримали обопільну користь при збереженні національних інтересів.

Продовження термінів перебування Чорноморського флоту РФ на території України жодним чином не впливає на суверенний статус України. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Руслан Демченко.

"Україна розглядає питання перебування ЧФ РФ на своїй території в контексті системи колективної безпеки Європи", - наголосив заступник глави МЗС.

В той же час, за його словами, Україні вдалося знайти взаємовигідний баланс українсько-російських інтересів у визначенні термінів перебування ЧФ РФ та запровадження на тривалий період знижок для України на поставку природного газу.

"Таким чином, сторони отримали обопільну користь при збереженні національних інтересів", - додав Демченко.

Зазначимо, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв наголошує, що угода про збереження Севастополя як бази Чорноморського флоту РФ економічно надзвичайно вигідна Україні.

За словами президента РФ, подовження терміну перебування в Криму Чорноморського флоту Росії передбачає "передачу Україні еквівалент практично 40 млрд доларів".

Читайте також:

Севастополь може стати південною столицею України

Європі не заважають російські війська в Криму

У Чорноморського флоту РФ залишились претензії до України

МЗС: в Україні не буде російських баз, окрім Севастополя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: