МЗС розпочало підготовку візиту Януковича до США

12 квітня Янукович візьме участь в саміті з ядерної безпеки у Вашингтоні.

Міністерство закордонних справ активно готує візит президента Віктора Януковича до США для участі в саміті з ядерної безпеки та низку зустрічей з американським керівництвом. Про це повідомив міністр закордонних справ Костянтин Грищенко.

"Мета саміту в Вашингтоні - підкреслити значення проблеми нерозповсюдження у сучасному світі, адже все одно існує загроза використання ядерної зброї у конфліктах, і це не може не турбувати будь-яку країну у світі", - сказав він.

Міністр наголосив, що Україна дала іншим країнам дуже серйозний приклад у цьому плані. "Думаю, що ми сьогодні зацікавлені, щоб саме таким шляхом йшли і країни, які прагнуть розробити або щодо яких є серйозні підозри, що вони розробляють власну ядерну зброю і, тим самим, дестабілізують ситуації у певних серйозних регіонах світу", - сказав Грищенко.

Крім того, він наголосив, що МЗС готує проведення двосторонніх консультацій, зустрічей та переговорів у Вашингтоні на різних рівнях. Він зауважив, що для України США, як і для будь-якої держави світу, є дуже серйозним партнером.

"В нас склались непогані стосунки з усіма лідерами американської політики як при владі, так і поза нею. І цей візит не буде відкриттям Америки для Януковича, він вже там неодноразово був", - сказав Грищенко.

Нагадаємо, робочий візит президента Віктора Януковича до США для участі у саміті з ядерної безпеки відбудеться 12-13 квітня 2010 року у Вашингтоні.

Читайте також:

Обама запросив Януковича поговорити про ядерну безпеку

Янукович запланував візит за океан

Янукович прийняв пропозицію Обами взяти участь у саміті з питань ядерної безпеки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: