МЗС спростувало інформацію про катування затриманих у Лівії українців

За даними МЗС, затриманих у Лівії українців не катують і тримають в хороших умовах.

Затримані українці в Лівії знаходяться у хороших умовах і їх не піддають тортурам. Про це заявив речник українського МЗС Олександр Дікусаров.

За його словами з посла Лівії в Україні Фейсала Єльшаарі не вдалося отримати жодної інформації про звільнення українців, оскільки він не володіє даними.

"Він не зміг відповісти на жодне питання, яке ми йому поставили мотивуючи це тим, що він не володіє інформацією, через те що зараз відбувається реформування уряду і йде офрмування МЗС", - наголосив Дікусаров.

За його словами українських бранців досі тримають під домашнім арештом. Дев'ятнадцятеро в гуртожитку, троє - поблизу аеропорту "Метіга". Останніх дипломати у Лівії намагаються перевести у комфортніші умови.

"Ми заперечуємо факти якось насильства, цього немає. Вони почувають себе добре. Ніяких скарг на здоров'я чи несанкціоновані дій з лівійської сторони немає", - додав Дікусаров.

Він також підкреслив, що жодних обвинувачень українцям не висунуто. Досі триває слідство щодо їх перебування.

Водночас близькі наголошують, що їхні рідні поїхали у Лівію на заробітки з мирними професіями, а не стріляти зі зброї.

Зазначимо раніше, ЗМІ повідомляли, що українців, затриманих у Лівії жорстоко катують.

Нагадаємо, після того, як лівійські повстанці 21 серпня захопили столицю країни – Тріполі, вони оголосили про затримання "українських снайперів".

Пізніше з'ясувалося, що ці 23 людини, серед яких багато жінок та старих, були найняті російсько-лівійською нафтовою компанією Dakara і працювали кухарями та нафтовиками.

У МЗС повідомили, що 19 українців тримають у гуртожитку підприємства, де вони працювали, а ще троє - окремо, біля аеропорту "Мітіга".

вадцять третій полонений, якого звільнили, зараз у рідних в Тріполі. Сестра затриманого в Лівії українця Дар'я Шадрова каже, що фото з автоматами були жартом.

Читайте також:

Сестра затриманого в Лівії українця: автомати були жартом

Українці в Лівії досі сидять під арештом: подробиці про затриманих

Українські "снайпери" з Лівії були військовими і працювали на Росію

За порятунок українців у Лівії взялася зовнішня розвідка

ВідеоДоля арештованих українців у Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: