МЗС стверджує, що російські моряки не винні в затопленні українського буксира

В Міністерстві затоплення українського буксира назвали "суто технологічною аварією", і закликали не звинувачувати російських моряків.

У Міністерстві закордонних справ України заявляють, що, за наявною інформацією, на даний момент немає жодних підстав звинувачувати російських моряків у затопленні українського буксира.

За словами директора інформаційного департаменту МЗС України Олега Волошина, ця надзвичайна пригода за участю корабля ЧФ РФ є "суто технологічною аварією", всі обставини і причини якої з'ясовуються по лінії Міністерства транспорту та Міністерства оборони.

"За наявною в МЗС України інформацією, на даний момент немає ніяких підстав покладати відповідальність на російських моряків. Будь-які політичні спекуляції недоречні, подібні події могли статися і з будь-якими іншими судами", - сказав Волошин.

Він також додав, що МЗС України виходить з того, що ця подія не вплине на "важливі для народів двох країн рішення про залучення військових підрозділів країн до святкування 65-ї річниці Великої Перемоги".

Вчора, 4 травня, під час заходу до Миколаєва великий десантний корабель (ВДК) Чорноморського флоту Росії "Ямал" перевернув український буксир "Бузький". Українському екіпажу вдалося врятуватися.

У Миколаївському порту заявили, що в аварії буксира "Бузький" винен лоцман державного підприємства "Дельта-лоцман", який при проводці "Ямалу" не зумів скоординувати швидкості корабля і кормового буксира, що слідував позаду і заводив корму судна при русі. Капітан Миколаївського морського торгового порту Павло Рябчиков також заперечує провину корабля ЧФ РФ в інциденті.

ВДК "Ямал" прибув до Миколаєва для участі у святкових заходах, присвячених Дню Перемоги. 9 травня російські моряки візьмуть участь у параді на вулицях міста. З аналогічною метою великі десантні кораблі російського Чорноморського флоту прибули у вівторок в українські порти Керч і Одесу.

Читайте також:

У порту Миколаєва заявили про невинність корабля ЧФ в інциденті з буксиром

Корабель ЧФ РФ перекинув український буксир

Російські десантні кораблі прибули в українські порти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: