Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС учергове просить українців не їхати до Росії на Чемпіонат світу з футболу

Відомство також просить бойкотувати ЧМ.

Перебування громадян України на території Росії під час проведення там матчів Чемпіонату світу з футболу може бути загрозою для особистої безпеки.

Про це вчергове повідомляє МЗС України, розповсюджуючи заяву від 15 травня.

"Російські силові структури та каральні органи  вдаються до затримань та звинувачень у шпигунській або терористичній діяльності, вчиняють проти українців інші провокативні дії. У порушення своїх зобов’язань за Віденською конвенцією про консульські зносини 1963 року Росія вдається до ганебної практики обмеження або взагалі відмови у доступі до затриманих громадян України консулів та адвокатів. Можливості консульського захисту громадян України на території держави-агресора на теперішній час – обмежені", - йдеться у повідомленні.

У відомстві також попереджають, що Кремль пропагує антиукраїнські настрої в РФ, тому демонстрація своєї приналежності до України може створювати небезпеку та провокувати конфлікти, зокрема, з боку російських футбольних фанатів.

МЗС також закликає міжнародну спільноту бойкотувати мундіаль і не відправляти до РФ офіційні делегації інших держав.

Нагадаємо, у російському Єкатеринбурзі через проведення матчів Чемпіонату світу з футболу 12 житлових будинків відключать від газопостачання від 15 червня до 15 липня. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції