МЗС: Україна не просто врахує, але й виконає рекомендації ПАРЄ

У Міністерстві закордонних справ заявили, що українська сторона буде намагатися виконувати рекомендації Парламентської асамблеї Ради Європи.

Українська сторона буде намагатися виконувати рекомендації Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), заявляє директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ Олег Волошин.

"Українська влада не просто взяла до уваги цю резолюцію, а буде намагатися її виконувати", - сказав Волошин в ефірі одного з українських телеканалів у середу.

Він повідомив, що всі зауваження ПАРЄ, що стосуються правоохоронних органів, судової системи та продовження конституційного процесу, Києвом враховані.

"Українська влада, якою б вона не була протягом всіх років, починаючи з 1995 року, завжди уважно прислухалася до думки Ради Європи в цілому і, зокрема, ПАРЄ", - зазначив дипломат.

Він також назвав неправдивим висловлювання лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко про "безпрецедентно жорстку" резолюції ПАРЄ, і пояснив, що в історії цієї організації були резолюції й більш жорсткого характеру.

Нагадаємо, раніше в МЗС заявили, що резолюція ПАРЄ свідчить про рух України в демократичному напрямку, а також сприяє євроінтеграції країни.

Читайте також:

Європа сумнівається в законності місцевих виборів в Україні

Європа більше не вірить, що Україна хоче вступити в ЄС

Європа відзначила недосконалість виборчих законів України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: