МЗС: Україна не відмовилася від об'єднання "Нафтогазу" і "Газпрому"

Українська сторона продовжує вивчати питання об'єднання двох газових компаній та прагне знайти в цій ідеї дотримання власних інтересів.

Україна не відмовляється від ідеї об'єднання "Нафтогазу" з російським "Газпромом", заявив начальник інформаційного департаменту вітчизняного Міністерства закордонних справ Олег Волошин.

За словами чиновника, українська сторона буде надалі вивчати це питання та шукати різні моделі співпраці в цій сфері.

"Ми не відмовляємося в принципі від цієї ідеї. Вона цікава, вона, можливо, перспективна. Але поки в нас не буде переконання в тому, що це дійсно на 100% відповідає нашим інтересам, то ми не будемо говорити про це. Адже поглинання не в наших інтересах", - наголосив Волошин.

Нагадаємо, об'єднати "Газпром" і "Нафтогаз" на зустрічі з Миколою Азаровим наприкінці квітня запропонував прем'єр РФ Володимир Путін. Українська сторона назвала цю пропозицію експромтом російських колег і не дала на неї конкретної відповіді.

Згодом президент Віктор Янукович заявив, що об'єднувати дві паливні компанії можна тільки у форматі 50 на 50 і зауважив, що таке об'єднання йому здається малоймовірним.

Нещодавно глава Адміністрації Януковича Сергій Льовочкін наголосив, що українська влада поки не зацікавлена в об'єднанні "Газпрому" та "Нафтогазу". За словами чиновника, таке злиття навряд чи стане економічно вигідним.

Читайте також:

Адміністрація Януковича не зацікавлена в об'єднанні "Нафтогазу" і "Газпрома"

Росія готова створити СП на базі "Газпрому" і "Нафтогазу"

Янукович: об'єднання "Нафтогазу" і "Газпрому" неможливе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: