Україна визнала нову владу в Лівії

Україна визнала Національну перехідну раду Лівії єдиним законним представником лівійського народу.

У МЗС України повідомили, що Україна визнала владу повстанців єдиним законним представником лівійського народу.

"Визнаючи Національну перехідну раду єдиним законним представником лівійського народу, Україна звертається до неї з вимогою і надалі забезпечувати безпеку громадян України на території Лівії, включаючи захист дипломатичного персоналу посольства України в Тріполі", - ідеться в заяві МЗС України, викладеній на сайті міністерства.

У відомстві закликали новий лівійський уряд тісно співпрацювати з ООН як ключовою інституцією для координації міжнародних дій з налагодження постконфліктній життя в Лівії. "Ми також маємо намір активно брати участь у відновних процесах, гуманітарної та технічної допомоги лівійцям", - йдеться в заяві.

У МЗС України високо оцінили той факт, що протягом усього періоду конфлікту його обидві сторони намагалися не допускати порушення прав громадян України, частина з яких до цих пір продовжує виконувати місію медичної допомоги постраждалим.

"Протягом багатьох років українські та лівійський народи пов'язували відносини дружби і взаємної поваги. Українська сторона сподівається, що такі відносини будуть зберігатися і в майбутньому. Підтверджуємо готовність і надалі поглиблювати всебічне взаємовигідне співробітництво з Лівією", - заявили в МЗС.

Нагадаємо, раніше Росія визнала Національну перехідну раду Лівії єдиним діючим урядом країни.

Читайте також:

Мєдвєдєв схвалив санкції щодо Лівії

Росія може втратити мільярди "нафтових" доларів через підтримку Каддафі

Нова влада Лівії не пустить до країни миротворців

Жертвами війни в Лівії стали більше 50 тисяч людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: