МЗС України: Москва "грає на руку" ворогам конструктивних відносин

У сфері гуманітарної співпраці між Україною та Росїєю останнім часом виникає багато проблем, у вирішенні яких, на думку представників МЗС України, російська сторона не зацікавлена.

Ситуація навколо організацій українців в Росії грає на руку тим, хто не зацікавлений в розвитку конструктивних відносин між Україною і Росією, заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

Він розповів, що 28 січня в Україні пройдуть україно-російські політичні консультації на рівні заступників міністрів закордонних справ двох країн, на які у МЗС України покладають великі надії в контексті вирішення проблем у сфері гуманітарної співпраці, які виникли останнім часом.

За словами Волошина, нагальна ситуація "на жаль, грає на руку тим, хто виходить з логіки: спалю рідну хату, аби тільки сусідню країну димом занесло".

"І тому ми ще раз звертаємося до російської сторони максимально зважено підходити до усіх дій відносно організацій української діаспори в Росії", - підкреслив він.

Волошин додав, що для української сторони існування сильної організації українців в Росії є пріоритетом, і МЗС робитиме усе можливе для того, щоб така організація існувала.

"На сьогодні в РФ функціонує більше 130 українських організацій регіонального і локального рівнів, що приблизно стільки ж, скільки російських організацій в Україні", - підкреслив представник МЗС.

Нагадаємо, нещодавно постало питання про закриття Федеральної національно-культурної автономії українців Росії і Об'єднання українців Росії через прагнення їхнього керівництва займатися політикою.

Як повідомлялось, у МЗС вважають, що рішення про закриття Об'єднання українців в Росії (ОУР) завдасть істотної шкоди атмосфері українсько-російських відносин і дипломати пообіцяли активно відстоювати право на існування цієї організації.

Читайте також:

Азаров: Україна не має стосунку до української бібліотеки в Москві

МЗС: закриття Об'єднання українців погіршить відносини з Москвою

В Росії вважають, що українським організаціям не слід лізти в політику

МЗС створить організацію для захисту українців у Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: