Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС України вимагатиме у New York Times назвати окупований Крим українським

Україна вимагатиме від газети виправлення публікації з картою Криму.

МЗС України повідомило про намір звернутися до американської газети New York Times із вимогою виправити помилку у своїй публікації стосовно Криму, де його було названо "спірною" територією, про це у Twitter повідомила речник МЗС України Мар'яна Беца.

"Крим не є "спірною" територією. Це тимчасово окупована територія України. Окупант відомий - РФ. Звернемося до New York Times. Помилки мають бути виправлені", - зазначила вона.

Приводом до такого рішення стала публікація New York Times карти, на якій анексований Крим було підписано, як "спірну територію" і зображено у кольорах Росії. Це помітив російський опозиціонер і чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров.

"Ця карта в NYTimes зображує Крим у тому ж кольорі, що й Росію, як "спірну" територію. Спірна з точки зору Путіна, через його захоплення! Сумно і неправильно. Крим - це Україна. Виправте це", - написав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Великій Британії у підручнику з географії окупований Крим зобразили частиною Росії. Про що у Facebook написав блогер Антон Ходза. Зокрема, на фото підручника Крим зображено російською територією, а також пояснюється, що "його приєднання відбулося 2014 року після референдуму, під час якого населення проголосувало за приєднання його до Росії". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції