Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС України вимагає від Росії прояснити інформацію щодо затримання учасника АТО

Негода їхав поїздом до сестри в гості.

Міністерство закордонних справ України офіційно звернулося до МЗС Російської Федерації з вимогою підтвердити чи спростувати затримання учасника АТО, киянина Олега Негоди в Москві. Він саме їхав поїздом до Саратова до сестри в гості й зник у столиці Росії.

Про звернення до Москви повідомив офіційний представник департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми звернулися до Міністерства закордонних справ Російської Федерації з клопотанням повідомити, чи затриманий вказаний громадянин. У разі підтвердження факту затримання ми вимагаємо повідомити, на якій підставі і за яких обставин затриманий, місце утримання, а також невідкладно дозволити консулу відвідати затриманого українця", - сказав Кирилич.

Раніше МЗС України рекомендувало громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації через збільшення провокацій та безпідставних затримань.

Тим часом відучора, 1 січня, Україна ввела біометричний контроль для росіян та інших іноземців, які перетинають держкордон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції