МЗС України "здивоване" рішенням Чехії щодо Данилишина

В МЗС України дуже здивовані рішенням Чехії про надання політичного притулку Данилишину, оскільки ще не отримували жодної інформації від органів Чехії офіційно.

Міністерство закордонних справ України ще не одержувало від офіційних органів Чехії інформацію про надання політичного притулку екс-міністрові економіки Богданові Данилишину. Про це розповів директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

"Однак сама можливість цього викликає в зовнішньополітичного відомства Україні серйозні здивування, оскільки не зрозуміло, як взагалі можна говорити про нібито переслідування за політичну діяльність людини, яка, власне, ніколи політичною діяльністю не займалася", – зазначив Волошин.

Він пояснив, що Данилишин не перебував у якійсь партії, не балотувався до парламенту чи на президента, не організовував мітинги і навіть жодного разу публічно не критикував діючу владу після її формування на початку 2010 року.

"Таким чином, будь-яка неупереджена людина може побачити, що в даній ситуації говорити про політичне підґрунтя інтересу українських правоохоронних органів до Данилишина як мінімум дивно", – підкреслив Волошин.

Він також зазначив, що дивним є і те, що МЗС не має ніякої інформації про те, що сам Данилишин просив якусь державу про політичний притулок.

"За нього це зробили депутати від БЮТ, що є безпрецедентним випадком", – додав представник МЗС.

Нагадаємо, колишній міністр економіки Богдан Данилишин отримав політичний притулок у Чехії.

Рішення про притулок екс-міністрові ухвалило міністерство внутрішніх справ Чехії 13 січня. Водночас депутат від "БЮТ - Батьківщина" Андрій Шкіль заявив, що рішення Чехії про надання Богдану Данилишину політичного притулку підтверджує, що в Україні ведуться політичні переслідування.

Читайте також:

Екс-міністр Данилишин отримав політичний притулок у Чехії

Тимошенко: затримання колишніх чиновників - це помста мафії Януковича

Луценку підготували політичний притулок

Тимошенко буде ходити в Генпрокуратуру як на роботу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: