Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС звернулося до НАТО та ЄС по допомогу в подоланні наслідків повені на Західній Україні

МЗС звернулося до НАТО та ЄС по допомогу в подоланні наслідків повені на Західній Україні

Також міністерство попросило долучитися до ліквідації наслідків негоди держави-партнери.

Міністерство закордонних справ звернулося до НАТО, Євросоюзу та держав-партнерів із проханням про допомогу у подоланні наслідків атаки стихії на Західній Україні.

Про це повідомили у пресслужбі МЗС.

"Представництво України при ЄС та Місія України при НАТО звернулися до інституцій ЄС та структур Альянсу, аби активувати Механізм цивільного захисту ЄС та залучити Євроатлантичний центр НАТО з реагування на катастрофи природного і техногенного характеру", - заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. 

Як зазначається, МЗС розраховує на підтримку партнерами зусиль українського уряду з захисту життя і здоров’я громадян, об’єктів критичної інфраструктури, зменшення негативного впливу природного лиха на господарську діяльність.

Нагадаємо, 22 червня в Івано-Франківській та Чернівецькій областях через різке погіршення погодних умов та сильні дощі почалися паводки. У гірських річках рівень води піднявся до двох метрів.

Мешканців Чернівецької області попередили про можливу евакуацію через очікувану повінь. Так, упродовж 23-25 червня прогнозують значне підвищення рівня води у річці Прут, що загрожує підтопленням будинків. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції