Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС відкликає скандальну дипломатку, яка прикривала контрабанду сигарет - ЗМІ

Вона раптово пішла у відпустку 24 травня.

Перший секретар посольства України в Словаччині Оксана Ліщишин, чоловік якої віз як "дипломатичний вантаж" контрабандні сигарети, 24 травня пішла у відпустку.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на представника української громади, який контактував з посольством у робочих питаннях (Ліщищин була відповідальна за зв'язки з діаспорою).

"Нам повідомили теж, що вона у відпустці і що нами тепер нема кому займатись", - зазначив співрозмовник видання.

Відпустка першого секретаря посольства розпочалася 24 травня – в понеділок вона ще працювала.

Водночас Міністерство закордонних справ ухвалило рішення відкликати до України із закордонного відрядження першого секретаря посольства України в Словаччині Оксану Ліщишин. Про це повідомив виданню співрозмовник в МЗС.

"Рішення про надання відпустки не відповідає позиції МЗС. Керівництво МЗС вже офіційно ухвалило принципово інше рішення - відкликати цього співробітника з довгострокового закордонного відрядження. Замість відпустки на дипломата чекає повернення до України", - заявив дипломат.

Співрозмовник також висловив подив тим, що посол Олег Гаваші дозволив своїй співробітниці піти у відпустку за таких обставин.

Нагадаємо, 21 травня водій мікроавтобуса "Фольксваген-Транспортер" із дипломатичними номерами (автомобіль належить Посольству України в Словаччині), мешканець Києва Сергій Ліщишин, котрий є чоловіком першого секретаря посольства України в Словаччині Оксани Ліщишин, намагався вивезти як дипломатичний вантаж понад п'ять із половиною тисяч блоків сигарет

Очільник Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін пообіцяв швидкі висновки щодо скандалу з приводу контрабанди партії сигарет

Залиште свій коментар

Вибір редакції