МЗС відреагувало на заяви Путіна про Україну як "анти-Росії", яка загрожує безпеці РФ

МЗС відреагувало на заяви Путіна про Україну як "анти-Росії", яка загрожує безпеці РФ

УНІАН

Колишній голова МЗС закликає бути насторожі від таких заяв.

В МЗС переконані, що заяви російського президента Володимира Путіна про перетворення України на «антипод» Росії демонструє нерозуміння внутрішніх процесів у нашій державі.

Про це речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко сказав у коментарі "УНІАН".

"Географію змінити не можна. Після завершення російсько-українського збройного конфлікту та деокупації територій Україні та Росії доведеться співіснувати на основі взаємної поваги та невтручання у внутрішні справи. І чим швидше керівництво РФ усвідомить цей факт, тим раніше воно зможе сконцентруватися на вирішенні першочергових проблем російського населення. На нашу думку, як раз саме цього і чекають громадяни Росії від російської влади", - підсумував Ніколенко.

Водночас колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін на сторінці в Facebook зазначив, що такі заяви повинні насторожувати. "Слова Путіна сьогодні про нас як "анти-Росію" не варто недооцінювати. Це не чергова знахідка спічрайтерів. Путін каже про нас як постійне джерело проблем для Росії та її антипода. Саме такої лексики він ще не застосовував. Відповідь Кремля буде асиметричною та дуже жорсткою", - написав він. 

Нагадаємо, що Путін заявив, що Україна перетворюється на антипода Росії: «Судячи з усього - і це дуже сумно, - Україна повільно, але вірно перетворюють в якийсь антипод Росії, в якусь анти-Росію».

За його словами, із України роблять майданчик, з території якої, будуть постійно приходити новини, «які потребують особливої уваги з точки зору забезпечення безпеки Російської Федерації».

Павло Клімкін вважає, що Путін не виграв в Україні, але поки й не програв

Павло Клімкін вважає, що Путін не виграв в Україні, але поки й не програв