МЗС відреагувало на „тиранію в Україні”

Реакція України на висловлювання буде оприлюднена найближчим часом - запевняє Міністерство закордонних справ.

Міністерство закордонних справ вивчає висловлювання Президента Росії Володимира Путіна щодо тиранії в Україні. Про це повідомив керівник прес-служби МЗС Андрій Дещиця. "Ми поки що вивчаємо ці відповіді досить ретельно, щоб зрозуміти, чи стосувалося це насправді України і чи стосувалося це насправді властиво тиранії в Україні", - сказав Дещиця. Реакція України на ці висловлювання буде оприлюднена найближчим часом. 

Напередодні Володимир Путін в інтерв'ю журналістам ЗМІ з країн-членів Великої вісімки висловив думку, що Україна наближається до тиранії. Зокрема, кажучи про демократію, президент Росії відзначив, що "була одна надія на хлоп'ят з України, але і ті просто повністю себе дискредитували, там справа йде просто до суцільної тиранії. Повне порушення Конституції, всіх законів і так далі". 

В той же час спікер Верховної Ради Олександр Мороз висловив думку, що вислів Путіна щодо тиранії в Україні не може стосуватися діяльності Верховної Ради. 

Лідер комуністів Криму, народний депутат Верховної Ради України V скликання Леонід Грач вважає, що критичний вислів Президента Росії Володимира Путіна в адресу "хлоп'ят з України”, які дискредитували себе, стосується в першу чергу Партії регіонів і Соціалістичної партії України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: