МЗС відсторонилося від "Посольства Божого"

МЗС наголосило, що членами Громадської ради можуть стати делегати від будь-якої зареєстрованої неприбуткової організації, включаючи релігійні та творчі об’єднання.

Членами Громадянської ради при Міністерстві закордонних справ можуть бути делегати від будь-якої неприбуткової організації. Про це заявили у самому міністерстві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що главою Громадської ради обрано пастора "Посольства Божого" Олександра Кормана.

"МЗС, як і інші міністерства та відомства відповідно чинної нормативної бази не має жодних інструментів впливу як на склад ГР, так і на вибори її керівництва", - зазначили у відомстві.

МЗС наголосило, що членами ради можуть стати делегати від будь-якої офіційно зареєстрованої неприбуткової організації, включаючи релігійні та творчі об’єднання, благодійні організації, і жодних професійних критеріїв добору членів цієї структури не передбачено.

У міністерстві підкреслили, що в нинішньому вигляді Громадська рада при МЗС може лише доносити думки різних суспільних груп щодо діяльності відомства.

Водночас в повідомленні зазначили, що роль інтелектуального центру при МЗС, зосередженого на експертизі підходів та форм реалізації зовнішньої політики, виконуватиме нещодавно створена Науково-експертна рада, до складу якої увійшли знані в Україні та світі фахівці-міжнародники.

Читайте також:

Пастор "Посольства Божого" обраний помічником голови МЗС

Аделаджа побачив видіння і вирішив завойовувати регіони

Людей, які брали кредити під впливом "Посольства Божого", виселяють з будинків

Жертва "Посольства божого" поскаржилася на Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: