МЗС викликало "на килим" посла Чехії через "запрошення" до Праги організацію окупантів з Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Посол Чехії в Україні наголосив, що згадана інформація є фейковою та не відповідає дійсності

Міністерство закордонних справ України викликало чеського посла через ”візит” прокремлівської кримськотатарської організації ”Кирим біргілі” до Чехії.

Про це УНІАН повідомила речник МЗС Катерина Зеленко.

”31 жовтня до МЗС України було запрошено посла Чеської Республіки в Україні пана Радека Матулу. Чеському дипломату було висловлено рішучий протест у зв’язку з відвіданням 30 жовтня керівником псевдотатарської проросійської громадської організації ”Кирим бірлігі” прийняття з нагоди національного свята Чеської Республіки та подальших публікацій даної організації на власному сайті та в мережі Facebook”, - заявила Зеленко.

За її словами, ”посол Чехії в Україні наголосив, що згадана інформація є фейковою та не відповідає дійсності”.

Також, сказала Зеленко, чеський дипломат підкреслив, що ”представники ”Кирим біргілі” не були запрошені на офіційну частину прийняття та не мали жодного контакту з президентом Чеської Республіки”.

За словами Зеленко, посол запевнив українську сторону, що позиція Чехії стосовно анексії Криму та тимчасово окупованих Російською Федерацією територій України залишається незмінною.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про те, що Чехія запросила на офіційні заходи 28 жовтня, присвячені державному святу Республіки, представників псевдо-кримськотатарської організації "Кирим бірлігі", підконтрольної російській окупаційній владі в Криму. 

Відео Посольство України назвало провокацією запрошення до Чехії псевдокримської організації

Посольство України у Чехії висловило рішучий протест через запрошення чеським президентом на урочистий захід псевдокримськотатарської організації. Українські дипломати зазначили - розглядають дії Мілоша Земана як чергову провокацію, спрямовану на узаконення анексії Криму.  

Посольство України назвало провокацією запрошення до Чехії псевдокримської організації

Залиште свій коментар

Вибір редакції