МЗС визнав євроінтеграцію національною ідеєю України

Міністр іноземних справ Костянтин Грищенко вважає, що євроінтеграція України - лише питання часу, а сама інтеграція до ЄС стає національною ідеєю.

Євроінтеграція стає для України національною ідеєю.

Про це заявив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

На його думку, вступ України до Євросоюзу - це лише питання часу.

"Європейська інтеграція в Україні стає загальнонаціональною ідеєю, яку підтримує більшість населення і провідні політичні сили", - розповів в інтерв'ю польському виданню Gazeta Wyborcza.

Грищенко також запевнив, що й уряд готовий до прагматичних кроків задля поступового руху у бік ЄС і реформ, які наблизять життя українців до європейських стандартів.

Водночас, на думку глави МЗС, поліпшення українсько-російських відносин - не шкодить європейській інтеграції, а навпаки - сприяє їй. Першочерговими завданнями у співпраці з Євросоюзом - є підписання угоди про асоціацію, створення зони вільної торгівлі і спрощення візового режиму для українців.

Також міністр закордонних справ заявив, що Україна має намір створити з Росією зону вільної торгівлі за правилами Світової організації торгівлі.

За словами Грищенка, українська влада розраховує на співробітництво з Росією у сфері модернізації газотранспортної системи, у ракетно-космічній та авіабудівельних галузях, ядерній промисловості, суднобудівництві і транспортних проектах.

Читайте також:

ЄС запропонував вирощувати в Чорнобилі рапс або робити цеглу

Британія готова сприяти вступу України в ЄС

Європа надасть Україні План дій щодо безвізового режиму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: