МЗС: внаслідок бомбардувань в Лівії українці не постраждали

В МЗС повідомили, що українські медики, яких, за повідомленнями ЗМІ, начебто розбомбили в гуртожитку, насправді були вчасно переселені у безпечне місце.

Міністерство закордонних справ спростовує інформацію засобів масової інформації про українців, які нібито постраждали у Лівії внаслідок бомбардувань.

Як повідомила прес-служба МЗС, у зв’язку з поширенням в українських ЗМІ повідомлень щодо ураження в ніч на 2 червня 2011 року військово-повітряними силами НАТО медичного гуртожитку, в якому проживали громадяни України, МЗС перевірило інформацію та повідомляє, що викладене у ЗМІ не відповідає дійсності.

Інформація є застарілою, у ній описуються події місячної давнини, коли на початку травня 2011 року в результаті чергового бомбардування літаків НАТО був пошкоджений гуртожиток опікового центру у м.Тріполі. Ніхто з громадян України тоді не постраждав.

За інформацією посольства України в Лівії, 15 українців, які проживали в гуртожитку, були вчасно переселені у безпечне місце та продовжують виконувати свої обов’язки у штатному режимі.

Справа перебуває на особливому контролі Департаменту консульської служби МЗС України та посольства України в Лівії.

Читайте також:

Літаки НАТО розбомбили український гуртожиток у Лівії: є поранені

У Лівії помер ще один український лікар

Українська медсестра Каддафі потрапила у табір для біженців

ЗМІ: Каддафі платить українським найманцям по 2 тисячі доларів на день

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: